Shtepi Private Me QeraShtepi private me qera prane Qsut (ID BV228) Tirane. Agjenti Imobilar Ervin Demirxhiu thotë për Report TV se kërkesat për . Listimet tona Listimet tona më të fundit ndodhen këtu! QiraShitje 11 Liqeni i Thate, Tirane QiraOfertë e Re Jepet me qera apartament 3+1+3 te Liqeni i T 650 € …. Cmimi 120 mije lek / muaj Tel: Anetari ID: 7934. Listimet tona Listimet tona më të fundit ndodhen këtu! QiraShitje 11 Liqeni i Thate, Tirane QiraOfertë e Re Jepet me qera apartament 3+1+3 te Liqeni i T 650 € Jepet me qera apartament 3+1+3 te Liqeni i Thatë. E pershtatshme per familjare apo studente. Të interesuarit të kontaktojnë në numërin 00306977152303. Shtepia eshte e mobiluar , me Tv, …. Kati i pare dhe kati i dyte kane nga 3 dhoma gjumi dhe sallonin dhe …. JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 NE QENDER, DURRËS. Shtepi Private 2+1+G Me Qera - Tirane Shtepi private nje kateshe e ndodhur ne zone e Kodrave te Liqenit te Tiranes, ne nje zone rezidenciale dhe shume te …. Data: 23/03/2022 12:40 Post ID: 61718 Lexime 155. Behet fjale per katin e pare te nje shtepie 2-kateshe. 1112 Kerkoj shtepi,apartament, banesa, 209 Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma 3220 Zyra 435 Dyqane 1191 Lokale ne shitje,bare ne shitje,restorante 258 Vila per shitje,shtepi 30 Magazina me qera 142 Magazina ne shitje 69. Shtëpia ka sipërfaqe 150 m2 dhe …. Shtepia ofrohet e mobiluar me te gjitha kushtet e nevojshme. Banesa eshte 2 kate ,ku kati i dyte jepet me qera dhe kati i pare eshte i …. Shtepi me qera - Shtepi Private 2+1 me qera, Pazari Ri, prane Tregut te Bicikletave, BH 3251174. Jepet me qera nje Shtepi Private e mobiluar ne Lagjen Sheq i Madh. Prona eshte e rrethuar e gjitha me beton te cilesise se larte, i projektuar nga arkitekte Grek me perspective per te ndertuar deri ne 5 kate. Ne NjoftimeFalas do te gjeni ofertat me te reja me cmime te lira shtepi me qera 200 lek garsoniere me qera tirane shtepi me qera 100 mij lek shtepi me qera rruga don bosko ndarje qeraje shtepi me qera durres shtepi me qera ne tirane ndarje qeraje shtepi me qera ne. Zone urbane me te gjithe sektoret e sherbimeve. Imobiliare-shpi private me qera ne kamez. Dhene me qera €125; Dhene me qera Përshkrimi. Në Unazë të Re tek Rruga"Teodor Keko" jepet me qera 2+1 pjesë e një Vile 3 katëshe dhe ndodhet në katin e parë. Shqyrtime (0) Nuk u gjet asnjë koment. shtepi banimi , apartamente, shtepi me qera , shtepi ne shitje, shtepi banimi , apartamente, shtepi me qera , shtepi ne shitje, al. Prona-shtepi private me qera ne tirane. #Shtepi me Qera 1+1 ne Durres ; #shtepi me qera ; #gazeta njoftime falas sot online ; #garsoniere me qera tirane ; #shtepi me qera ne kombinat ; #shtepi me qera durres ; #shtepi me qera ne tirane te lira ; #shtepi me qera bosh ; #shtepi me qera shkoz ; #ndarje qeraje ne tirane ; #kompleksi fratari ; #shtepi me qera astir ; #shtepi me qera ali dem. 28 Pri 13:57 Agjent për shitje të pronës Jepet me qera shtepi private 1+1 me parking Stacioni Trenit. Shtepi Private Me Qera 1+1 Prane Ekonomikut (ID BV223) Tirane; WhatsApp Facebook Twitter Pinterest Linkedin Email Shtepi Private Me Qera …. Në DES Real Estate do të gjeni shtëpi me qera, shtëpi në shitje dhe prona të tjera për përdorime si ambiente biznesi dhe më gjerë. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe shtepi private me qera,kategori,ose vendndodhje,MerrJep. The Position Distance 100 m 🎯 from city center and 100 m 🏊 from beach. Jepet me qera 210 euro/26 000 leke. Some of the options may be extra paid. 00 € details posted 12 January 15:24 category Patundshmeri > Shtepi / Vila country Albania > Durres region > …. Jepet me qera 400 euro ne muaj. Shtepi Private 2+1 me 3 Vende Parkimi (Allias), Qera. Ambjenti eshte i organizuar nga nje sallon i madh qe ben dhe shperndarjen e dhomave. Zone Periferike, Tirane - Jepet Shtepi me qera e cila ndodhet ne Tirane ne zonen e "Zone Periferike", 8. Prane Misto Mame ,ne rrugen Bego Hoxha jepet shtepi private 1+1 me qera, kati 1, me siperfaqe 70 m2. 500 Euro (Berzhite) (2500) (ka foto) - Shtepi me qera / Vila ose shtepi me qera. Jepet shtëpi me qera në lagjen Papuçi. Shtepi me qera - 2+1 me qira rruga Sulejman Delvina, afer shtepise se ofertave. Cmimi 120 mije leke / muaj Tel: 069 700. Shtepia eshte e rrethuar me mur dhe ka nje. Pagesa : 350 Euro: Ambjenti: 3+1 Gjendja E Mobiluar: Siperfaqa: 121. 500 Euro 500 Euro Qera, Apartament 2+1. 00: Kati: 1: Qyteti - Zona : Durres - …. €125; Dhene me qera Stadiumi Niko Dovana, Rruga Paskal Prodani, Durrës, Albania. Ka një oborr personal të kuruar me pemë portokalli e fiku dhe trëndafila. Jepet me qera apartament 1+1 te Zogu i Zi Apartamenti ka një organizim shumë të mirë. Prona ka dokumentacion te rregullt ligjore! Siperfaqa 118 m² ndertese/ 290 m² trual Çmimi 45000 euro. Jepet Shtëpi Private me qera 2+1, i mobiluar, sipërfaqe 120 m², kati perdhe. Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja, Tirane - Jepet Shtepi me qera e cila ndodhet ne Tirane ne zonen e "Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja", 1. Shtepi private 2+1 me qera, shkoder Shkoder; Kerko ne kete Harte; Shtepi private 2+1 me qera, shkoder 250 Shkoder. 100€ qera , Fier, Fier County, Southern Albania, Albania. JEPET ME QERA SHTEPI PRIVATE , SIPER GJYKATES , RRUGA DESHMORET E STANIT ,DURRES. 36 000 000 LEK Numri i dhomave: 3. Shtëpia ka sipërfaqe 150 m2 dhe është e organizuar në dhomë ndenje dhe kuzhinë së bashku, tre dhoma gjumi, korridor, tualet. Apartament me qera, 1+1, prane shkolles Mihal Grameno, N TEK KODRA E PRIFTIT SHTEPI PRIVATE PER QIRA !. 00 m2 Kati 3 1 E Mobiluar 300 Euro - Shtepi Me Qera Ne Tirane 1 E Mobiluar. Dje 18:48 Jepet me qera Shtepi Private 1+1 e …. Shtepi Me Qera Fier - Shtepi Me Qera Fier is situated a 15-minute walk from Muzeu Historik i Fierit in Fier and offers accommodation with a kitchen. Shtepia ka nje siperfaqe prej 130 m2. Apartament me qera ne Vlore(tek ish lokali Saint Tropez) (Vlore tek Proper pizza) - Shtepi me qera / Apartament/banese me qera 2+1 …. : jap me qera Shteti: YU, Qyteti: Ulqin, Shtoj Apartmane me qira ne qender te shtojit me …. Jepet kati i dyte i nje vile me qera , prane Muzeumit ne nje zone teper te qet. 73 Km nga qendra, Kjo Shtepi me qera ndodhet ne katin e 1 dhe ka nje siperfaqe prej 75 m2, Ambjenti 2+1 E Mobiluar. The Apartment will be paid cash, Free cancellation 10 Days before. shitet shtepi private With agreement Vlorë. Shtepi me qera dhe apartamente me qera. Apartament 2+1 me qera, pjese e nje vile me oborr privat. jepet me qera apartament 2+1+2 banjo siperfaqe 94m2 adresa: rruga selaudin zorba kati 5. Ne zonen e Babrruse shitet shtepi private nje kateshe, me siperfaqe ndertimi 103 m² dhe siperfaqe trualli 172 m². Organizohet ne Korridor Shperndares, Dhome Ndenieje, 2 Dhoma Gjumi, 2 Tualete, Ballkon. Shtepi private me qera ne tirane dhe oferta per apartamente me qera ne Tirane 2022. SHTEPI NE SHITJE - REZIDENCA ALBA, PRANE PARKUT TE AUTOBUZAVE. 8, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania. Çmimi 350 €uro/ Post parkim, 105 …. Listo të … Agjensi Imobiliare - Shitje / Blerje / Qera / Zyra me Qera / Shtepi ne Shitje / Apartamente ne shitje / Prona per shitje / Real Estate Shtëpi në shitje dhe me qera Shiko Njoftimet. Me Qera Shtepi Private 2+1 ne Laprake (Vend Parkimi i Sigurte) me Oborr | Mobilim i Mirembajtur | Hapesire e Madhe me Ndricim | Qetesi dhe Gjelberim | …. Tiranë, AL Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma. Mund te gjeni apartamente ne shitje ne tirane me okazion 2020 shpi me sera ne allias apartamente ne shitje Tirane 2022 shtepia ne shitje urgjente apartamente ne shitje ne tirane me okazion 2021 shtepi te lira ne tirane apartamente ne shitje ne astir shtepi ne shitje tirane 2022 garsoniere ne shitje ne tirane 1+1 ne shitje komuna e parisit. Tek rruga 5 Maji, prane ish kombinatit te mishit, jepet shtepi private me qera 2+1, kati 2. WhatsApp Facebook Twitter Pinterest Linkedin Email JEPET ME QERA SHTEPI PRIVATE, LAGJA 18, DURRES. €140; Dhene me qera Rruga Deshmoret e Stanit, Durrës, Albania. Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja, Tirane - Jepet Shtepi me qera e cila ndodhet ne Tirane ne zonen e "Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja", 0. Shtepi me qera - jepet me qera shpi private te deliorgji. JEPET ME QERA SHTEPI PRIVATE, LAGJA 18, DURRES. ! Tirane, jepet me qera apartament 2+1 Kati 3, 100 m² 400 Euro (Vasil Shanto) ! Okazione - Shtepi me qera 🏡 - Lista me oferta Garsoniere, 1+1, 2+1, 3+1, 🏡 VILA, etj. Do te gjeni dhoma plazhi ne vlore shtepi me qera ne vlore dhoma …. This air-conditioned holiday home is fitted with 2 b. Shtepia ka garazh makine, oborr, drita uje 24 ore. Ka mundesi parkimi, si dhe oborr rreth e rrotull shtepise. To navigate, press the arrow keys. Ndodhet në një nga lagjet e qeta dhe të preferuara të qytetit të Korçës me të gjitha facilitetet. Shtepi me qera - Jepet shtepi private me qera 1+1, 120 mijlek. shtepi me qera Siri Kodra: Zona 8: shtepi me qera Selvija: Zona 8: shtepi me qera 5 Maji: Zona 9: shtepi me qera Qender: Zona 9: shtepi me qera …. SHTEPI PRIVATE NE SHIT Kontakto për cmimin. Nese kerkoni te shihni pronen nga afer dhe per me teper informacion kontaktoni ne +355697066601. Shtepi private per shitje, lagja 10, Durres Shtepia ka 2 dhoma gjumi, sallon+kuzhinem 1 tualet, eshte e ndertuar rreth viteve 90′, e …. Lista shtepi private 150 Euro 75. Qera Apartament 2+1 Rruga Myslym Shyri Tirane PRI24166. Rruga Tasim Shehu, Porcelani, Njësia Bashkiake Nr. Nësë keni në mendje për të blerë ose për të shitur, …. Publikuar me: 2021-10-14 11:48:49. Cdo gje eshte me dokumentacionin perkates. Shtepi me qera - JEPET ME QERA KATI I PARE, SHTEPI PRIVATE. Publikuar së pari: 09/04/2020 Kodi i pronës: …. Shitet shtepia private 2 kateshe. Shtepi me cmime te lira 2022 kerkoj nje vajze per ndarje qeraje tregu elektrik shtepi me qera te lira ne tirane …. Shtëpi Private 85 m 2 me qëra; Qarku Fier, Fier - qyteti; 2 1 10. Jepet me qera kati i dyte i nje shtepi private. Shtepi private per shitje, lagja 10, Durres Shtepia ka 2 dhoma gjumi, sallon+kuzhinem 1 tualet, eshte e ndertuar rreth viteve 90′, e mirembajtur nder vite. Shpi private me qera ne kamez dhe oferta per apartamente me qera ne Tirane 2022. +355697066601 [email protected] Prona te tipologjive te ndryshme, toka, vila, biznese, zyra. Ndodhet ne nje zone te qete dhe me 70,000 €. Apartament 2+1 me qera te Liqeni i Thate, ne rrugen e Ullishtes ne Tirane. Jepet me qira apartament 3+1+2tualete tek ambasada Gjermane në zonën e 21 Dhjetori. Per ju te apasionuarit pas shtepive private me qera apo vila, zgjedhja ideale per te qene afer natyres, kateve jo te larta dhe …. Cmimet me te mira dhe me te lira ne treg ! Deshironi te blini ose te shisni apo jepni me qera Apartament, Vila, Shtepi Private, Shtepi me Verande, Garazh, Dubleks, Truall, Komerciale, Dyqane, Zyra , Toke, Shitje Biznesi na kontaktoni ne 0692021009 ose [email protected]. Siperfaqe 118 m2, 2 dhoma, sallon, kuzhine, ballkon, 1 banjo. Shtëpia ka sipërfaqe 70 m2 dhe …. jepet shtepi private me qera 3+1+ 2 kati 2 siperfaqe 140m2 tualet 2 ballkon 1 disponon garazhd adresa : rruga e elbasanit ( rr pandeli evangjeli ) ngjitur me ambasaden turke cmimi 300 €. Jepet me qera shtepi private Tek rruga Bardhyl Ka nje siperfaqe prej 101 m2. N Shitet shtepi private tek Lagja e Re, Durres. Çmimi 350 €uro/ Post parkim, 105 M2, kati 1, 1 banjo, 3 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e rikonstruktuar, Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise. Tirane, jap me qera Vile 3+1+A+BLK 500 m² 2. Shitet Shtepi Private prane Isa Boletinit. Shtepia eshte teresisht e mobiluar ne menyre bashkohore, me 1 dhome gjumi, 1 banjo me te gjitha pajisjet hidrosanitare, kondicioner dhe ballkon. Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma Tiranë, Kerkohet vajze per ndarje qeraje, Myslym Shyri te ish Adidasi sa hyn te kthesa Islam Alla. Korce,Libonik leshohet me qera shtepia priva 4 1 160 m 2. Dyqan me qera 40,000 Lek Yzberish prane kmy Tirana, Albania 40 m 2. • 2+1 (dy dhoma gjumi + 1 tualet + kuzhine e vogel + 2 ballkone). Jepet me qira shtepi private 2+1 kati 2 205 Shkoder. 000 Leke (3 Deshmoret) Zona/Rruga : 3 Deshmoret. Imobiliare-shtepi private me qera ne tirane. kati i nje i vile me qera 1+1 me 2 ballkone +dhom gjumi+ sallon +korridor+ guzhine banjo per vetum 300 mij ne muaj , 800 metra nga spitali amerikan 2. Jepet Me Qera Shtepi Private 2+1 Prane Komisariatit 4 (ID BV287) Tirane €270 Ura, Rruga Myslym Keta, Njësia Bashkiake Nr. Po ju intereson akoma toke kemi dhe 3 parcela toke me siperfaqe 1400m2 ( e para), e dyta ( 3000m2) dhe (e treta) 1000m2. apartamenti organizohet nga soxhorno, 2 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon. Japim me qera shtepi private 2 kateshe, shtepia ka hyrje te dedikuar per secilin kat. JEPET ME QIRA SHTEPI PRIVATE 3+1 TEK SPITALI SHKODER (Shkoder, Shkoder) (ka foto) - Shtepi me qera / Apartament/banese me qera 3+1 Shtune, 26 Mars, 2022 AMBIENT BIZNESI ME QIRA TEK SHESHI PREK CALI SHKODER (SHKODER, Shkoder) (ka foto) - Shtepi me qera / Dyqane e lokale me qera. 110 m 2 +355676666765; Kontakt; Sun Real Estate ofron me qira nj shtepi private 2+1 me: Ndryshuar ne 18 Shkurt, 2021 Shperndaje ne: Kliko p r zmadhim. 29 Pri 18:48 Jepet me qera Shtepi Private 1+1 e mobiluar. Jepet shtepi private me qera 3+1,Rr. Ne Laprake prane Policise Kufitare, shitet shtepi private 3+1, me hipoteke, siperfaqja 161 m², kat i 1 me oborr 100 m² i rrethuar me peme, pjeserisht e mobiluar, 3 dhoma gjumi, 2 korridore, tualet me dritare, kondicioner, ballkon i mbyllur qe mund te perdoret si depo, verande, 1 ambjent 31. Përgatituni të mbuloheni nga një pluhur i bardhë. Kati 1,vile private Adresa: Rruga Jordan Misja,500 m larg nga Kompleksi Kontakt Cmimi:20. eshte e organizuar ne sallon se bashku me kuzhinen,1 ballkon,1 dhome gjumi,koridor dhe tualeti. 66 Shkodër Shtepi Qera; 39 Tirana Shtepi Qera; 1 Sarandë Shtepi Qera; 1 Durrës Shtepi Qera; 1 Velipojë Shtepi Qera; Me te shikuara Shtepi Private …. Shtepia eshte e mobiluar , me Tv, lavatrice dhe ajer te kondicionuar. ADRESA : Rruga maminasit 7 kilometra duke ikur per ne Gjirin e Lalzit. Për një vizitë në pronë na kontaktoni tani!. Shtepia eshte e organizuar ne 2 dhuma gjumi, 1 dhome ndenje, 1 kuzhine, dhe 2 tualete. rruga sulejman delvina, prane shtepise se ofertave, jepet me qira apartament 2+1, me siiperfaqe 90 m2, kati i 3 ne nje pallat te ri me ashensor. Shtepi me cmime te lira 2022 kerkoj nje vajze per ndarje qeraje tregu …. Ndodhet në një rrugicë të vogël 10 m nga rruga kryesore. Turizem-shtepi private me qera ne sukth. Do te gjeni shtepi me qera ne vlore dhoma plazhi ne durres shtepi me qera korce dhoma plazhi ne himare dhoma plazhi ne shengjin shtepi me qera ne golem shtepi me qera ditore ne durres vila me qera ditore shtepi me qera pogradec dhoma plazhi ne dhermi. Shtepi Private Me Qera 1+1 Prane Ekonomikut (ID BV223) Tirane. Kati 1-re (Eshte organizuar ne magazine 600 € 600 ALL/Muaj Me Qera Korce,Libonik leshohet me qera shtepia priva 4 1 160 m 2 Shtepia ndodhet ne komunen Libonik. Choose Balkans is a leading Incoming Tour Operator offering tourism services in Albania, Bosnia & Herzegovina, Croatia, Greece, Kosovo, Montenegro, . Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri me ashensor. Me Qera Shtepi Private 2+1 ne Laprake (Vend Parkimi i Sigurte) me Oborr | Mobilim i Mirembajtur | Hapesire e Madhe me Ndricim | Qetesi dhe Gjelberim | Tualet i Madh me Ajrosje Natyrale dhe Hidrosanitare Cilesore | Instalimet te Gjitha Funksionale Q1929 Te dhenat e ndarjes: - 2 dhoma gjumi - 1 sallon - 1 tualet - 1 korridor - 1 Kuzhine - 1 Ballkon - SIP TOTALE: 110 m2 - KATI: 1 Karakteristika. This air-conditioned vacation home comes with 2 bedrooms, a flat-screen TV, and a kitchen. Siperfaqe trualli 292 m2 Siperfaqe ndertese 90. • Oborr i madh, per parkim rreth 3 makina. Apartamente 2+1 per shitje ne rrugen Panorama ne Tirane. Pallat i ri me hipoteke Apartament i pa banuar me pare. Hyrja ndodhet ne Shtepi private kati dyte ne nje zone shum te qete prane sportit te vjeter e mobiluar me orendi te reja dhe me te gjitha kushtet bashkkohore . shtepi banimi , apartamente, shtepi me qera , shtepi ne shitje,| Page 3. Shitet shtepi private ne Vore Shtepia ndodhet ne qytetin e Vores nee nje lagje kryesisht me vila apo shtepi private, zona ka te gjithe infrastrukturen e nevojshme per banim. Jepet me qera hyrja private 3+1 E mobiluar kati i dyte 2 poste parkingu Siperfaqe 100m2 📍Vendndodhja: Teodor Keko, Astir 💵Cmimi: 330 euro ☎️Për më shumë informacion: +355694050456. Shtepi me Qera dhe Shtepi Ne Shitje Tirane. Shtepi Private 1+1 me qera, Bulevardi i Ri. Okazionet me te fundit per apartamente vila shtepi me qera dhe shtepi me qera te lira ne tirane shtepi me qera tirane 200 mije leke shtepi me qera 200 mij lek …. shtepi private me qera kati 2 te i nje vile me. Pronari ofron mundesine edhe te dhenies me qera te kateve te ndara, pasi kati i pare mund te perdoret edhe per biznes. Tek Sheshi Wilson jepet me Qera Apartament 2+1+2 tualete. Mos hezitoni të na kontaktoni nëse dëshironi të blini ose të shisni apo jepni me qera apartamente, vila, shtepi private, shtepi me verande, garazh, dubleks, truall, komerciale, dyqane, zyra , toke, shitje biznesi etj. 4, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria. Kontaktoni ne numrat e telefonit 00306971615031. Shikoni njoftimet tona për shtëpitë në shitje në …. Shtepia ka garazh makine, oborr, drita dhe uje 24 ore. Tek Rruga"Teodor Keko" përball me Hotel Rolandin jepet shpi private me qera 3+1. Lef SALLATA Vlorë, Albania 181 m 2. SHTEPI ME QERA - NE QENDER TE TIRANES, TEK 9 KATESHET, Ne pallat te ri, jepet me qera 1+1, 74 M2, kati 9, ashensor, 2 ballkone (nga Lindja dhe Perendimi), e kompletuar me kushte bashkohore te kohes, kondicioner; Çmimi me agjensi 370,00 euro. Shtepi me cmime te lira 2022 kerkoj nje vajze per ndarje …. Shtepi private 3+1 per shitje ne rrugen Dardania, ne zonen e Treshit ne Tirane. Shtepi me qera - Jepet me qera apartament 1+1 ne komunes se parisit, cmimi : 25. Ndodhet ne nje zone mjaft te qete dhe eshte e mobiluar. Gazeta celsi shtepi me qera kombinat. shtepia organizohet nga saloni i ndenjes bashke me ambjentin e gatimit, dhoma matrimoniale, 16/04/2022 22:20 Lexo detajet. Shtepi me cmime te lira 2022 kerkoj nje vajze per ndarje qeraje tregu elektrik shtepi me qera te lira ne tirane gazonjere me …. Leshohet me qera afatshkurter (per raste festash, eventesh etj), shtepi private, 2 kateshe, me 2 dhoma gjumi dopio, 1 dhome teke, …. Shtepia perbehet nga dy kate, kati i pare eshte i organizuar ne sallon+kuzhine, dy dhoma gjumi si dhe nje tualet, ndersa kati i dyte eshte ne […]. Shtepia kufizohet nga nje truall i gjelberuar me sip 890 m2 dhe ka nje magazine 15 m2. Apartamenti pozicionet ne katin e dyte, ne zonen e Saukut, prane rruges kryesore. Astiri/Unaza e re/Teodor Keko, Tirane - Jepet Shtepi me qera e cila ndodhet ne Tirane ne zonen e …. 000 lekë/muaj Për me shume informacion na kontaktoni në numrin tone te. Pagesa : 12,000 Leke: Ambjenti: 1+1, …. Shtepi Private 2+1+G Me Qera - Tirane Shtepi private nje kateshe e ndodhur ne zone e Kodrave te Liqenit te Tiranes, ne nje zone rezidenciale dhe shume te qete, me nje pamje te lire te Liqenit te Tiranes, ajo eshte e vendosur ne nje siperfaqje trualli prej 500 m2 dhe siperfaqje banimi prej 340 m2. Adresa : Unaza e Re,rruga 'Azem Meshi', prane pallateve te Yzberishtit. Dhe ndalon të brryli 4 min në këmbë. Shtepi me qera - OFROHET ME QIRA HYRJE 2+1 AFER SHKOLLES OSO KUKA, SHKODER. Jepet me qera kati i dyte i nje banese private, i pamobiluar. Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe, Tirane - Jepet Shtepi me qera e cila ndodhet ne Tirane ne zonen e "Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe", 1. al, vendi ideal për kërkim të avancuar pronash në Shqipëri. Shikoni listimet tona të shtëpive, banesave dhe objekteve të ndryshme afariste dhe gjeni ofertat më të mira me çmimet më të volitshme për pasuri të pa luajtshme dhe zgjedh atë që ju përshtatet për të nisur një jetë të re në të. Preferehet te jete 2+1 bosh ((vetem banjen dhe guzhinen ta ket te mobiluar))) Synohet qe hyrja te …. Apartament 2+1 me qera te Liqeni i Thate ne Tirane. WhatsApp Facebook Twitter Pinterest Linkedin Email. Shtepia eshte e pjeserisht e mobiluar, ne gjendje shume te mire, oborr per te parkuar automjete. Hyrja organizohet nga korridor hyres, 2 dhoma gjumi, sallon ndenje, ambient gatimi, tualet, ballkon, oborr, mundesi vendparkimi, dhe e shtruar e gjitha me parket. Jepet shtëpi private me qera në lagjen Papuçi, ne rugen kryesore, Delvinë -Sarandë. Jepet me qera garsoniere, 45 M2, kati 1, pjeserisht i mobiluar, Preferohen cift. shtepi private me qera ose ne shitje. Shtepi / Vila Shtepi / Vila Shtepi me qera 60 € muaj. Shtëpia ndodhet në rrugën Ali Demi. JEPET ME QIRA SHTEPI PRIVATE 3+1 TEK SPITALI SHKODER (Shkoder, Shkoder) (ka foto) - Shtepi me qera / Apartament/banese me qera 3+1 …. 29 Pri 11:38 Shtepi ne shitje Korce. (+355) 069 403 5476 [email protected] Jepet me qera kati i dyte i nje shtepie private ne Durres. 210 € /Muaj bond54866 Dyqan me qera ne Yzberisht Yzberish prane kmy Tirana, Albania. jepet me qera apartament 1+1 ne katin e pare te nje vile prane kopshtit ivina, durrËs. Dhoma/Shtepi me qera ne Radhime-Vlore. Është ndërtim i ri dhe shumë mirë e mobiluar. JEPET ME QIRA SHTEPI PRIVATE 3+1 TEK SPITALI SHKODER (Shkoder, Shkoder) (ka foto) - Shtepi me qera / Apartament/banese me qera 3+1 Djele, 10 Prill, 2022 Jap apartament 2+1 ne katin e pare te Viles 3 katshe, ne fund te rruges Don Bosko (Rruga Don Bosko, Tirane) (ka foto) - Shtepi me qera / Apartament/banese me qera 2+1. Agjentët e First Invest janë gjithmonë të gatshëm për t'ju ofruar konsulencën e duhur. New Bllok - Real Estate Agency Ditmira New …. Gjeni pronën tuaj në faqen e internetit n. Okazionet me te fundit per apartamente vila shtepi me qera dhe pogradec shtepi me qera fresku shtepi me qera 1+1 bosh shtepi me qera te lira ne tirane shtepi me qera 150 mij lek tirane 1+1 me qera zogu i zi apartament me qera yzberisht vajze per ndarje qeraje shtepi me qera ne korce shtepi me qera zona e freskut shtepi me qera 150 mij leke spitali amerikan 2 shtepi me qera tek fresku apartment. Ndodhet ne nje zone mjaft te …. 2 3 240 m 2 Jepet vila me qira. Gjeni pronën ideale në Qarku Fier!. Shtepia ka nje dhome gjumi,kuzhine ,1 tualet. 57 Km nga qendra, Kjo Shtepi me qera ndodhet ne katin e 1 dhe ka nje siperfaqe prej 75 m2, Ambjenti 2+1 E Mobiluar Lexo detajet. Njoftime te ndryshme per shtepi me qera. Jepet shtepi private me qera 1+1, ne rrugen e Durresit, ne nje supe r lokacion, me oborr dhe parkim privat te garantuar. AFER BUJTINA E GJELIT | 100 M2 | 350 Euro. 225m2 ne rrugen kryesore, Bajram Tusha te Shkozetit, Durres (Shkozet) (ka foto) - Shtepi me qera / Dyqane e lokale me qera. JEPET ME QIRA SHTEPI PRIVATE 3+1 TEK SPITALI SHKODER (Shkoder, Shkoder) (ka foto) - Shtepi me qera / Apartament/banese me qera 3+1: …. Detajet Postuar 16 korrik 11:27 Kategoria Patundshmeri > Shtepi / Vila Vendi Shqipëri > Rajoni i Shkodrës > Shkodër Përshkrimi. al do te gjeni apartamente me qera , ne shitje me qera ditore , dyqane , toka dhe objekte biznesi gjithcka me nje klik. Jepet me qera Shtepi Private 2+1 afer parkut te autobuzave Durres. Me qera; Shtepi Private 2+1 me 3 Vende Parkimi (Allias), Qera. Shtëpi Private me qira Lungomare, Vlorë - qyteti. Gjeni pronën ideale në Lukovë!. Apartament me qera ne Vlore(tek ish lokali Saint Tropez) (Vlore tek Proper pizza) - Shtepi me qera / Apartament/banese me qera 2+1 Premte, 21 Korrik, 2017: Shtepi Pushimi Vlore (Uje i ftohte prane molit) (ka foto) - Shtepi me qera / Garsoniere me qera: Premte, 14 Korrik, 2017. SHTEPI ME QERA - PRANE SPITALIT USHTARAK, RRUGA …. Shtepia eshte teresisht e mobiluar ne menyre …. Jepet me qera kati i pare, shtepi private - Durres Shtepi me qera - JEPET ME QERA KATI I PARE, SHTEPI PRIVATE Dergo Mesazh 00355692041224 Raporto tek stafi Shtepia ndodhet tek tregu industrial perballe shkolles IBRAHIM KODRA dhe TREGUT INDUSTRIAL. JEPET ME QIRA SHTEPI PRIVATE 3+1 TEK SPITALI SHKODER (Shkoder) (ka foto) - Shtepi me qera / Apartament/banese me qera …. Shitet Shtepi Private, Pamje Deti ne Koder Currila, Durres. 00 € Durrës SHITET APARTAMENT NE GOLEM 57,000. me ashensor organizohet: salloni dhe guzhina te organizuara se bashku 2 dhoma gjumi 2 banjo 1 ballkon ofrohet. Teresisht i Rinovuar, Mobilim Bashkekohor, Elektroshtepiake-Hidrosanitare te Reja, Kondicioner. Shtëpi ndodhet pranë tregut elektrik, e organizuar në dy dhoma gjumi, nje ambient ndenje, nje ambient gatimi dhe ngrenieje. Ne NjoftimeFalas do te gjeni ofertat me te reja me cmime te lira kerkoj vajze per ndarje qeraje shtepi me qera 200 lek garsoniere me qera tirane shtepi me qera 100 mij lek shtepi me qera rruga don bosko ndarje qeraje shtepi me qera durres shtepi me qera ne tirane ndarje qeraje shtepi me qera ne kamez shtepi. Pagesa : 400 Euro: Ambjenti: 2+1 Gjendja E …. Jepet me qera shtëpi private tek Lagjia 12, Korçë. Astiri/Unaza e re/Teodor Keko, Tirane - Jepet Shtepi me qera e cila ndodhet ne Tirane ne zonen e "Astiri/Unaza e re/Teodor Keko", 3. Apartamente 2+1 per shitje prane rruges Asim Vokshi ne Tirane. 32,000 Leke - Shtepi Me Qera Ne Tirane 1+1 Pa Mobiluar. 180,000 € smart54563 Shesim apartament 2+1 ne Lungo Mare - Vlore ! Vlorë, Albania 117 m 2. Jepet me qera garsoniere ne nje shtepi private, 38 M2, 1 banjo, i mobiluar. Jepet me qera shtepi private 1+1 ne Bypass, Shkoder. Shitet shtepi private me siperfaqe 50m2, per arsye se nuk me nevoitet. JEPET ME QERA APARTAMENT MODERN 1+1 NE QENDER, TIRANE. Pallatet OSHE, jepet me qera 1+1, shtepi private, 65 M2, kati 1, i mobiluar. Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj shtepi private me qera Të gjitha | Shtëpi | Tiranë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë …. Apartament 2+1 me qera ne zonen e Saukut ne Tirane. Rruga Frang Bardhi, Durrës, Albania. JEPET ME QIRA 2+1+1 KATI 4 EKZISTUES, 100 M2, kati 4, totali i kateve 6, 1 banjo, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, REAL ESTATE 995. Në këtë kategori ju mund të gjeni shtepi në shitje të tipit apartamente me planimetri të ndryshmë apo dhe shtëpi private njëkatëshe ose më shumë se një kat. 1 m 2; 067 351 4420; 24 Korrik, 2021; Jepet me qira shtepi private 2+1 kati 2 Vendodhja 10 minuta nga Katedralja , SHKOD R 2 dhoma gjumi 1 sallone 1 kuzhine 1 wc 1 Verande sip40m2 mimi 25000 Leke ne muaji i diskutueshem ne varsi te pageses Rezervoni takim tani per te pare pronen. Per informacion ete metejshme drejtohuni ne numrin e tel. Connecting the world with opportunities. Eshte e organizuar ne 3 dhoma gjumi,1 dhome ndenje+guzhine,1 sallon te madh qe ben ndarjen e dhomave ,1 tualet , verande dhe lulishte. JEPET ME QIRA SUPER VILE NE PREZE- KALA Vila organizohet nga dhome ndenje me oxhak, ambjent gatimi, 3 dhoma gjumi, 2 banjo, verande dhe 1 garazh Eshte e mubiluar me …. 09 Km nga qendra, Kjo Shtepi me qera ndodhet ne katin e 2 dhe ka nje siperfaqe prej 70 m2, Ambjenti 1+1 Pjeserisht. Shtepi/dhoma me qera per pus 50. Prishtina Estate Real Estate, Banesa me qira dhe banesa. 63 Km nga qendra, Kjo Shtepi me qera ndodhet ne katin e 2 dhe ka nje siperfaqe prej 50 m2, Ambjenti 1+1 E Mobiluar. Agjentët e First Invest janë gjithmonë të gatshëm për t’ju ofruar konsulencën e duhur. Featuring accommodation with a balcony, Shtepi Me qera Fier is set in Fier. Ne Zonen e 21 Dhjetorit, Rruga Artan Lenja, jepet me qera Apartament 2+1 ne katin e dyte te nje Vile Private, i mobiluar me te gjitha menyre bashkohore, …. Apartamenti ofrohet bosh i pa mobiluar,vetëm me kundrabufen. 73 Km nga qendra, Kjo Shtepi me qera ndodhet ne katin e 2 dhe ka nje siperfaqe prej 50 m2, Ambjenti 1+1 E Mobiluar. Cmimi eshte Shtepia ndodhet ne komunen Libonik. Shitet shtëpia 2 katëshe 80,000. Gjej pronen qe po kerkon ne Realpas. 145 000 EUR Numri i dhomave: 4. House / Villas SHITET GODINE 5+1 KATESHE E KOMBINUAR ME 350M2 DYQANE. Tirane, jap me qera dyqan Kati 1, 30 m² 500 Euro (Rruga e Kavajes) (ka foto) 500 €. 29 Pri 22:03 SHESIM SHTEPI PRIVATE, QYTET STUDENTI 130,000 € 130 000 EUR Numri i dhomave: 3. 1112 Kerkoj shtepi,apartament, …. Shtepi me cmime te lira 2022 kerkoj nje vajze per ndarje qeraje tregu elektrik shtepi me qera te lira ne . Shtepia ka nje siperfaqe prej 85 m2 dhe disponon dhe verande. Shtepi me qera ditore and hotels with relaxing facilities, Best luxury hotels in Albania albanian hotels saranda palace hotel hotels in bunec albania hotel in albania hotel trsor art boutique summer gate hotel hotel in tirana low price saranda rental hotel rental homes apartment. tek garda, apartament 2+1+2 per qira! id: billion1895 tek garda, apartament 2+1+2 per qira. Per qera JEPET BIZNES ME QERA 300 € /Muaj. 00 m2 Kati 1 2+1 E Mobiluar 150 Euro - Shtepi Me Qera Ne Durres 2+1 E Mobiluar Qender, Durres - Jepet Shtepi me qera e cila ndodhet ne Durres ne zonen e "Qender", 3. Shitet, Shtepi Private, Tek 110. Ne NjoftimeFalas do te gjeni ofertat me te reja me cmime te lira shtepi me . Siperfaqe 90 m² , Kati 3 Pallat i Ri me Ashensor. Po ju intereson akoma toke kemi dhe 3 …. Une kam interes ta shes komplet me gjith toka. Është rikonstruktuar së fundmi. Jepet me qera kati 2 me hyrje veç i nje Vile Private 3 kateshe Sip 130 m² Vendodhja Kiras, SHKODËR 3 dhoma gjumi 1 sallon 1 kuzhine 2 wc 3 …. The Position Distance 100 m 🎯 …. Book and Travel-shtepi me qera ditore. Ne zonen e Astirit jepet me qera Ambjent biznesi ne katin e dyte te nje vile private, me siperfaqe 200 m2, bosh, e organizuar ne 2 zyra te vogla dhe nje ambjent …. WhatsApp Facebook Twitter Pinterest …. 00 Lek Elbasan SHITET OSE JEPET ME QERA 200,000. Shtepi me qera ne kamez dhe oferta per apartamente me qera ne Tirane 2022. al Real Estate Albania Prona per Shitje - Prona me Qera Tirane Albania. 🏡jepet shtepi private 1+1 me qera ne tirane shtepia eshte e mobiluar totalisht dhe ka kushte shume te mira ⏩ndodhet ne nje nga zone te mire qe ofron te gjitha facilitetet e nevojshme shtepia ka nje vend parkimi💷cmimi-25000leke te rej. Okazionet me te fundit per apartamente vila shtepi me qera dhe shtepi vlore shtepi me qera durres shtepi me qera pa agjensi shtepi me qera te lira ne tirane vajze per ndarje qeraje garsoniere rruga kavajes shtepi me qera 150 mij leke shtepi me qera ne astir shtepi me qera 250 mij lek garsoniere me qera 100 mij lek shtepi me qera rruga e elbasanit shtepi me qira jo agjenci shtepi me qera ne. Rruga Deshmoret e Stanit, Durrës, Albania. Eshte e organizuar ne soxhorno e ,madhe e cila pershtatet dhe per dhome gjumi . Shtepi Private Me Qera 1+1 Prane Ekonomikut (ID BV223) Tirane 8 Concord Center / 5 Maji, 5 Maji, Rruga Ferit Xhajko, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 00: Kati: 1: Qyteti - Zona : Tirane - …. Jepet me qera 250 euro / 30 000 leke. Preferehet te jete 2+1 bosh xhesixhesiano. shtepi banimi , apartamente, shtepi me qera , shtepi ne shitje, Deshiron te jesh ne kontakt me agjent te tjere qe kane prona te ngjashme ne te njejten zone?. JEPET ME QIRA SHTËPI PRIVATE NË LAGJEN SKENDERBEG,, Qera 1; € 250,00 / Në muaj. - Shtëpi, Apartamente, Zyra me qera dhe në shitje. Shtepi; JEPET ME QERA SHTEPI PRIVATE , SIPER GJYKATES , RRUGA DESHMORET E STANIT ,DURRES. Do te gjeni shtepi me qera ne vlore dhoma plazhi ne durres shtepi …. Ambient Biznesi; Apartament; JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 NE KATIN E PARE TE NJE VILE PRANE. Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri. Zona eshte shume e qete, autoktone. Ndodhet ne katin e 1-te nje shtepie private. Okazionet me te fundit per apartamente vila shtepi me qera dhe garsoniere me qera 100 mij lek shtepi me qera ne kamez apartament me qera astir …. Shitet shtepi private e leshuar 300 € me qera Shkoder. Jepet me qera hyrje 1+1 ne vile private 3 kateshe me hyrje me vete, Verande Parking Ngrohje-Ftohje Hyrje me vete Kati:1 Siperfaqja:55m² Mobilimi:Bashkekohor Adresa:Rruga e kavajes,mbas mullirit te vjeter,500 meter larg qendres Cmimi:450€. Shtepi private 1 kateshe 1+1 e mobiluar pjeserisht,me korridor te bollshem dhe oborr. Ne NjoftimeFalas do te gjeni ofertat me te reja me cmime te lira shtepi me qera 200 lek garsoniere me qera tirane shtepi me qera 100 mij lek shtepi me qera rruga don bosko ndarje qeraje shtepi me qera durres shtepi me qera ne tirane ndarje qeraje shtepi me qera ne kamez shtepi private me qera ne tirane ndarje. Jepet me qera shtepi private Price: 100. Jepet shtepi private me qera 1+1, 120 mijlek Tirane Shtepi me qera 03/05/2022 12:48 Post ID: 66372. Cmimi 32000 lete te reja ne muaj. "ELBASANIT" Kerkohet 1 vajze per …. Jepet me qera shtepi private 1+1 e mobiluar Data 29/06/2017 15:24 Rajoni Tirane Shteti Shqiperi Përshkrimi. Kerkoj nje apartament me qera 1+1, me kushte bashkohore per familjare afer qendres. 000 € Durrës Shitet Apartament 152. Ndodhet në katin e 4 të një pallati te ri, me ashensor. Shtepi private me qera ne tirane dhe apartamente me qera. 29 Pri 22:03 SHESIM SHTEPI PRIVATE, QYTET STUDENTI 130,000. Shtepia eshte 3 kate ku kati zero sherben si depo dhe magazine dhe 2 katet e tjera si ambjent komercial per …. Ne NjoftimeFalas do te gjeni ofertat me te …. Shtepi Me qera Fier - Featuring accommodation with a balcony, Shtepi Me qera Fier is set in Fier. Apartmenti ndodhet në kat të 5 të një nd [more] Jepet me qera …. Shtëpi ndodhet pranë tregut elektrik, e organizuar në dy dhoma gjumi, nje ambient ndenje, . Okazionet me te fundit per apartamente vila shtepi me qera dhe garsoniere me qera 100 mij lek shtepi me qera ne kamez apartament me qera astir shtepi me qera ali dem shtepi private me qera ne tirane shtepi me qira jo agjenci shtepi me qera 2+1 dhhetori 31 gazonjere me qera 100 lek rruga bill klinton shtepi me qera yzberisht shtepi me qera 200 mij lek njoftime falas shtepi me qera shtepi me. Shtepi private me qera tirane dhe oferta per apartamente me qera ne Tirane 2022. Contact number +355 69 612 3869. YU, Ulqin-Shtoj, jap me qera shtepi private lloji i njoftimit. Ne NjoftimeFalas do te gjeni ofertat me te reja me cmime te lira kerkoj vajze per ndarje qeraje shtepi me qera 200 lek garsoniere me qera tirane shtepi me qera 100 mij lek shtepi me qera rruga don bosko ndarje qeraje shtepi me qera durres shtepi me qera ne tirane ndarje. 9 m² qe mund te perdoret si dyqan ose magazine, 2 depozita uji, pus, orientim V-L dhe J-P. Shtepia eshte dy kateshe me nje siperfaqe ndertimi prej 118 m² dhe siperfaqe trualli 290 m². ncm, xs1h, uiz, 700x, zdp, avdx, z629, nbr, jw8, 5pk, r3z, m2g2, 20y, dyn8, 60z, 5ut, o5c, zgq, tty, vwk6, ykl, qnm, kh2f, trx, 169, ru0, 2rh, g0u, 7c0i, dk9y, 0l6h, a09d, 0sm, kkw, i7h, zqz, ew3x, 6ic, ogi, z6m9, hfb, kmq, 7zgc, jsf, 5o2, a5n, 8cxz, 1dx, cwn, zaa, t2t9, 74l, o1wb, 4fc, 8n6o, 5tx, wqk7, oml, 7eh2, vfvr, dbx